Domov
Slovensko   English  
 
 
  Drsalni klub Celje
  Partizanska 3a, 3000 Celje
  Tel.: +386 3 5442766
  Fax. : +386 3 4282668
  E-mail: ivan.pfeifer@celje.si
     
  Video posnetki  
  EUROPEAN CRITERIUM - SKATE CELJE 2017

Nina Polšak kratki
Maruša Udrih kratki
Nika Ožek Bela
Marina Skelič
Maja Logar
Luna Hrušovar
Luka Logar kratki
Luka Logar dolgi
Lara Guček kratki
Lana Skalički
Kasja Minić
Jasna Skelič kratki
Hana Leban
Gruša Černoša
Ana Čmer kratki
Ana Čmer dolgi
Ajda Hrušovar
Tija Ota Pušnik
Tiana Kaligaro

EUROPEAN CRITERIUM - SKATE CELJE 2014
01 Ajda Hrušovar, Chicks girls II - dolgi program
02 Taja Dovgan, Chicks girls II - dolgi program
03 Nika Ožek Bela, Chicks girls I - dolgi program
04 Hana Bučar, Cubs girls I - dolgi program
05 Živa Bračun, Cubs girls I - dolgi program
06 Maja Logar, Cubs girls I - dolgi program
07 Tija Ota Pušnik, Cubs girls II - dolgi program
08 Ema Vidovič-Hrustl, Cubs girls II - dolgi program
09 Anja Knez, Basic Novice A I - dolgi program
10 Maša Doler, Basic Novice A I - dolgi program
11 Anastasia Dolenc, Basic novice A III - dolgi program
12 Aneja Klopotan, Basic novice A III - dolgi program
13 Luna Hrušovar, Basic novice A III - dolgi program
14 Zoja Pavčič, Basic Novice A III - dolgi program
15 Ana Čmer, Basic novice A III - dolgi program
16 Luka Logar, Basic Novice A Boys - dolgi program
17 Larisa Šafarič,  Basic Novice B II - dolgi program
18 Nina Pušnik, Basic Novice B II - dolgi program
19 Lara Guček, Advance Novice girls, kratki program - dolgi program
20 Nina Polšak, Advance Novice girls, kratki program -
dolgi program
21 Liza Brilej , Junior ladies, kratki program -
dolgi program
22 Patricija Juren, Junior ladies, kratki program -
dolgi program

EUROPEAN CRITERIUM - SKATE CELJE 2013
Pina UMEK - kratki program - dolgi program
Patricija JUREN - kratki program
Maruša UDRIH - kratki program - dolgi program
Nina POLŠAK - kratki program - dolgi program
Lara GUČEK - kratki program - dolgi program
Liza BRILEJ - dolgi program
Nina PUŠNIK - dolgi program
Larisa ŠAFARIČ - dolgi program
Anja KNEZ - dolgi program
Nicole VRUNČ - dolgi program
Maša DOLER - dolgi program
Luka LOGAR - dolgi program
Anastasia DOLENC - dolgi program
Zoja PAVČIČ - dolgi program
Luna HRUŠOVAR - dolgi program
Aneja KLOPOTAN - dolgi program
Hana BUČAR - dolgi program
Ema VIDOVIČ HRUSTL - dolgi program
Tija Ota PUŠNIK - dolgi program
Maja LOGAR - dolgi program
Ajda HRUŠOVAR - dolgi program
Živa Bračun - dolgi program


Pokal Slovenije - Celje 2013
Pina UMEK -
kratki program - dolgi program1 - dolgi program2
Patricija JUREN - kratki program - dolgi program
Maruša UDRIH - kratki program - dolgi program
Nina POLŠAK - kratki program - dolgi program
Nina PUŠNIK - kratki program - dolgi program
Nicole VRUNČ - kratki program - dolgi program
Andreja REBERNIK - kratki program - dolgi program
Luka LOGAR - dolgi program
Luna HRUŠOVAR - dolgi program
Anastasia DOLENC - dolgi program
Ana ČMER - dolgi program
Aneja KLOPOTAN - dolgi program
Zoja PAVČIČ - dolgi program
Hana BUČAR - dolgi program
Maja LOGAR - dolgi program
Tija Ota PUŠNIK - dolgi program
Ema VIDOVIČ HRUSTL - dolgi program
Živa BRAČUN - dolgi program
Ajda HRUŠOVAR - dolgi program
Nika OŽEK BELA - dolgi program
 
Državno prvenstvo - Bled 2013
Patricija JUREN - kratki program - dolgi program
Nina POLŠAK - kratki program - dolgi program
Maruša UDRIH - kratki program - dolgi program
Nina PUŠNIK - kratki program - dolgi program
Nicole VRUNČ - kratki program - dolgi program
Andreja REBERNIK - kratki program - dolgi program
 
Pravljica na ledu "Srebrni medvedek"
Celje 15. in 27.12. 2012
 
 
EC SKATE CELJE 2012
 
 
• tekmovalci kluba
 
  © 2008 Drsalni klub Celje | Izvedba: Simetric